Organizacja Wydarzeń

Stwórz wyjątkową chwilę dla wszystkich twoich gości

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Niezależnie czy chcsz zorganizować szkolenie na 20 czy 200 osób, czy wydarzenie ma być zorganizowane dla osób zaproszonych czy trzeba to wydarzenie wypromować i przeprowadzić biletowanie całego wydarzenia. Dobrze trafiłeś. Skup się na swojej pracy, my zajmiemy się organizacją, od A do Z. 

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu imprez biletowanych, oraz szkoleń wewnętrznych. Szkolenia znamy od podwórka. 

Tworzenie konferencji to nie lada wyzwanie. Wiele zależy od branży i tematyki spotkania. Skup się na gościach, nam zostaw trud organizacji.

Zapewnimy wszystko co konieczne do organizacji takiego wydarzenia. Od obiektu, przez katering, sprzęt wymagany na konferencji  po rozrywkę dla twoich gości i opiekę nad przebiegiem trwania całości wydarzenia. 

IMPREZY ROZRYWKOWE

Posiadasz miejsce, które chciałbyś wzbogacić o wydarzenia kulturalne? Preferujesz Rocka, Jazz a może muzykę elektroniczną? Zastanawiałeś się też nad komikiem albo iluzjonistą?

Posiadamy szeroką siatkę kontaktów, dzięki której zdobędziemy dla Ciebie odpowiedniego wykonawcę. Chcesz stworzyć imprezę biletowaną? Wdrożymy system sprzedaży biletów dzięki czemu całość przebiegnie sprawnie.  

Bal sylwestrowy a może andrzejki? Lub po prostu wyjątkowa integracja?

Skup się na  integracji. A my zajmiemy się organizacją. Koncert? Impreza taneczna? A może 2 w 1? 

Umów się na bezpłatne konsultacje i omówmy szczegóły.  

Nasze portfolio

Założeniem każdego organizowanego przez nas wydarzenia jest stworzenie pozytywnej atmosfery i chwili, które na dług pozostaną w Waszej pamięci.  Organizujemy konferencje branżowe, spotkania tematyczne, szkolenia lokalne a także kameralne koncerty, występy Stand-Up, pokazy iluzjonistów czy Power Speache!  Założyciel Young  posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, organizacji wydarzeń i przełamywaniu barier w nawet najbardziej skostniałych branżach. 

KONFERENCJA WROCŁAW
STAND-UP ADAM VAN BENDLER & FILIP PUZYR

Zróbmy razem coś niesamowitego!

Opowiedz nam o swoim projekcie.