Rozwijaj się i poznawaj nowych ludzi

Na szkoleniach i konferencjach przez nas organizowanych towarzyszy wyjątkowa atmosferę, która sprzyja pogłębianiu wiedzy i znajomości.

Poprzednie szkolenia.

 

Spotkanie Zajawkowiczów Świdncia!

Razem z Miastem Świdnica, Powiatem Świdnickim i I Liceum Ogólnokształcącym zorganizowaliśmy kolejną edycję projektu „Spotkanie Zajawkowiczów” –  który jest integralną częścią programu “Zostańcie z Nami – Miasto i Powiat Świdnica”. Podczas spotkania wystąpili: Damian Lempart, Szymon Potoniec, Mariusz Kędzierski, Krzysztof Habowski. 

Świdnica to miasto, które postawiło na młodych! 

Każda z osób opowiadała o swojej drodze,
pasji, trudnościach z nią związanych oraz
korzyściach związanych z rozwijaniem się,
w mieście jakim jest Świdnica. 🏫

To dopiero początek – wydarzenie to
było początkiem III edycji programu,
który będzie trwał do czerwca 2019 roku.

Galeria z wydarzenia 

Organizacja wydarzenia dla Twojej firmy 

Uczyń Sukces Stylem Życia Wrocław!

 

Jedno wydarzenie na którym spotkała się setka osób, zawarła ona dziesiątki znajomości, przeprowadziła setki rozmów a całości wydarzenia sprzyjała atmosfera, która obfitowała w tysiące  uśmiechów!  Taka właśnie była pierwsza edycja konferencji Uczyń sukces stylem Życia, na której wystąpił Krzysztof Liegman oraz Mariusz Kędzierski.

22.05.18 we Wrocławiu miałam przyjemność spotkać i wysłuchać slów ludzi , których sukces stał się pasją życia. Pan Krzysztof Liegmann i Pan Mariusz Kędzierski pokazali jak można spelniać swoje marzenia, zmieniać świat na bardziej kolorowy, jak przeciwstawiać się i pokonywać trudności. Ich optymizm i pogoda ducha myślę, że udzieliła się nie jednemu słuchaczowi, napewno mnie. ” Geniusz wskazuje drogę, którą kroczy talent”. Niewątpliwie Panowie w swoim życiu są. Wyrazy podziwu również dla organizatorów. Ich upor, zaangazowanie i profesjonalizm zaslużył na olbrzymie brawa.

Agnieszka August

Galeria z wydarzenia 

Organizacja wydarzenia dla Twojej firmy 

Kontakt:

Rogoźnica ul Piekarska 2 58-150 Strzegom

+48 725 232 597

kontakt@young-pros.com

Dane firmy:

Young Pros Sp.Z.O.O

KRS

0000706216

NIP

8842786465

REGON

368841071