Twój logotyp

NASZE PRZYSMAKI

Polskie smaki zyskują tu nowe brzmienie, a naturalne aromaty i kompozycje stanowią podstawę naszych dan, przygotowywanych na bazie świeżych, sezonowych i regionalnych produktów. Obok klasycznego Menu, staramy się przygotować dania inspirowane daną okazją

“Pyszne jedzenie i cudowny klimat.”

Miałem przyjemność odwiedzić wiele miejsc, ale restauracja XYZ ze Świdnicy zapamiętam bardzo pozytywnie na długi okres czasu. W żadnym miejscu nie zastałem tak przemiłej i sympatycznej obsługi, nawet pomimo ogromnego natłoku pracy. Do tej pory spróbowałem różnych przystawek, zup (polecam zupę tajską dla fanów ostrego jedzenia, jest przepyszna!) oraz dań drobiowych. Jak na dosyć wybredną osobę, nie miałem do czego się przyczepić, a czasami wręcz szukałem na siłę. Szczerze polecam każdemu odwiedzić restaurację XYZ - doskonałe miejsce, aby zjeść coś wybornego w bardzo rozsądnej cenie jak na tak klimatyczną i wyborną restaurację.
Jan nowak

Smaczne jedzenie

W naszej karcie Menu znajdziesz szeroki wybór posiłków – zaczynającod przystawek i zup, kończąc na daniach drobiowych, z wieprzu oraz rybnych. 

Całość możesz zwieńczyć w postaci przepysznych deserów w postaci koktajlów oraz ciast, takich jak:
sernik wiedeński oraz szarlotka na ciepło z gałką lodów.

URODZINY & WYDARZENIA

Nasza restauracja jest dostępna dla wszystkich chętnych, którzy chcą zorganizować bal, imprezę lub przyjęcie urodzinowe. Dysponujemy salą balową, która jest w stanie pomieścić do 180 gości oraz podstawowym sprzętem dla organizatorów konferencji (projektor, ścianka, laptop).

Chcesz coś u nas zorganizować? Zapraszamy
do kontaktu!

Pyszna kawa

Jeśli jesteś fanem wybornej oraz wyjątkowej kawy, nasza restauracja jest idealnym miejscem na Twoją przerwę kawową. Parzymy świetną kawę w każdej odmianie:
od najzwyklejszej czarnej, kończąc na latte macchiato
z wyjątkowymi dodatkami. 

Większość kaw parzymy na miejscu, jednak cenimy sobie czas naszych klientów i w razie potrzeby, dostaniesz od nas pyszną kawę na wynos, aby umilić Ci Twoją drogę
lub chwilę przerwy.

Nasze praca na kilku fotografiach

Zanim nas odwiedzisz, sprawdź nasze przykładowe realizacje. Przekonaj się,
że prowadzimy naszą restaurację z pasją.

Zapraszamy!

  • Twoja Restauracja
  • reservation@twójmail.pl
  • Twój numer telefonu +48 725-223-597
  • (315) 435 77 33