Projekty graficzne

Wpadnij w oko klientowi.

Nasze portfolio

Logotypy
Plakaty
Publikacje

WIZERUNEK MARKI

Odpowiedni wizerunek Twojej firmy jest niezbędny do osiągniecia sukcesu na rynku – dzięki niemu Twoja marka stanie się rozpoznawalna oraz postrzegana przez klientów jako profesjonalna i godna zaufania. Podstawowym elementem budowy wizerunku jest tworzenie identyfikacji wizualnej firmy.

Prawidłowo utworzony system identyfikacji wizualnej pozwoli potencjalnym klientom utożsamiać z firmą jej grafiki, logo, hasła, symbole czy kolory. Oferujemy kompleksowe stworzenie wizerunku Twojej firmy. Doskonale wiemy, jak stworzyć przyciągające uwagę logotypy, efekty graficzne właściwe dla Twojej branży oraz w profesjonalny branding zgodny z charakterem Twojej działalności.

Logotyp jest jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa – wyróżnia firmę wśród konkurencji oraz stanowi podstawę w budowaniu wizerunku marki, pokazując jednocześnie jej charakter. Zajmujemy się tworzeniem oryginalnych logotypów, które zapadną w pamięć klientom.

MEDIA INTERAKTYWNE

Potencjalny klient może trafić na stronę internetową zazwyczaj wtedy, kiedy szuka produktu lub usługi za pomocą którejś z popularnych wyszukiwarek. Ocenia wówczas treść oraz zawartość strony internetowej zaledwie w kilka sekund i wówczas podejmuje decyzję, czy na niej zostaje, czy przechodzi do kolejnego linku. Użytkownik nie ma szans zbadać dokładnie zawartości tekstowej witryny, tylko określa jej atrakcyjność jedynie w oparciu o jej szatę graficzną.

W przypadku strony internetowej, poza doborem kolorystyki i czytelnym układem strony, istotna jest również jakość materiałów graficznych. Odpowiednie grafiki o właściwej wadze mają znaczenie dla szybkości ładowania strony oraz zużycia transferu na serwerze. Trzeba pamiętać, że prędkość wczytywania strony jest czynnikiem branym pod uwagę przez popularne przeglądarki podczas generowania wyników wyszukiwania haseł.

Wiadomo już, że portale społecznościowe to również doskonałe miejsce na reklamę usług i produktów. Pomoże w tym dobrze wykonana grafika – powinna być​ interesująca i przyciągać uwagę. Ważne jest, aby cały profil dobrze wyglądał, co przełoży się na wyższe zasięgi oraz motywację obserwujących do interakcji.

Zaprojektujemy grafikę do Twoich Social Media tak, by była zgodna z obowiązującymi trendami i standardami, dzięki czemu Twój profil będzie atrakcyjny i estetyczny.

Odpowiednio przygotowane prezentacje multimedialne sprawią, że informacje o Twojej ofercie zostaną zapamiętane przez klienta oraz wyróżnią się na tle konkurencji. Jest to sposób na promowanie Twojej działalności oraz pomoc w kształtowaniu marki.

Prezentacje to połączenie obrazów, tekstu, animacji, dźwięków oraz elementów interaktywnych. Prawidłowo wykonana prezentacja multimedialna zwiększa oddziaływanie na odbiorcę, sprawia, że forma przekazu jest bardziej atrakcyjna i obrazowo przedstawia główne założenia, co spowoduje, że prezentowe treści są lepiej zapamiętywane.

KREACJE GRAFICZNE

Wizytówka spełnia funkcję użytkową, ale również pełni ważną rolę w kreowaniu wizerunku. Profesjonalny projekt oraz wysokiej jakości wydruk wizytówki podniesie Twoją wiarygodność oraz stworzą odpowiedni obraz Twojej działalności.
Efektywny projekt graficzny opakowania nie tylko wyróżnia się na półce, ale również skutecznie walczy o uwagę klienta, a ostatecznie przekonuje go do dokonania zakupu produktu.
Broszury i katalogi to jedne z najbardziej popularnych materiałów reklamowych, które trafiają do dużej liczby potencjalnych klientów. Są wykorzystywane w celu prezentacji nowego produktu albo oferty usług firmy.
Ulotki reklamowe to najprostszy i niezwykle efektywny sposób na promocję firmy. Od ich formy, kolorystyki, zamieszczonych treści, sposobu wykonania i metody kolportowania zależy ich ​ powodzenie, a tym samym wyróżnienie Twojej firmy na tle konkurencji oraz pozyskanie nowych klientów.
Dobrze zaprojektowany plakat umieszczany w wielu miejscach pomoże przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta Twojej firmy. Rzucający się w oczy plakat to metoda prosta do wdrożenia, jednak wymagająca doświadczenia w ich projektowaniu. Tworzymy jedne w swoim rodzaju projekty i gwarantujemy wysokiej jakości wydruk.
Baner reklamowy to obecnie najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na zaprezentowanie firmy w zewnętrznej formie. Odpowiednio wykonany baner cechuje się większą niż plakat odpornością i wytrzymałością. Z tego typu formą reklamy każdy z nas spotyka się niemal na każdym kroku, dlatego warto stworzyć profesjonalny projekt, który przyciągnie potencjalnych klientów.
Rollup odgrywa ważną rolę podczas różnego rodzaju wydarzeń jak targi i promocje jako uzupełnienie reklamy stoiska firmowego lub jako przekaźnik informacji o firmie na konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Odpowiedni projekt pozwala na szybkie zwrócenie uwagi potencjalnych klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji.
Ścianka reklamowa pozwoli wyróżnić Twoją firmę spośród tłumu konkurencji. Wykonujemy projekty, które wyeksponują Twoją markę podczas prezentacji, konferencji czy innych wydarzeń.